Polska gildia ( Polish guild )

Guilds information & recruitment - For the King !

Polska gildia ( Polish guild )

by Bezimienny » Sat Oct 31, 2015 8:43 pm

Witam, szukam graczy chętnych to zalożenia nowej polskiej gildii po stronie alliance. Proszę o kontakt pod postem lub z postacią Vesemir na serwerze pvp
Bezimienny
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by sovietpl17 » Sat Nov 07, 2015 12:38 pm

Witam, zapraszamy wszystkich polskich graczy do nowo powstałej gildii EiA na serwerze PVE po stronie Alliance.
Jest nas na razie 5, mamy ambicje na wspólne raidowanie w przyszłości. Szukamy ekipy do wspólnego lvlowania, zdobywania kolejnych dungeonów.
Zainteresowanych prosimy o /w:
Kamasutrus Terarel Kelcio
Pozdrawiamy!
sovietpl17
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by sovietpl17 » Sun Nov 22, 2015 8:36 am

Rekrutacja trwa, przyjmujemy wszystkich chętnych do wspólnej gry :)
sovietpl17
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by Skylife » Thu Dec 03, 2015 4:07 pm

witam, gracie na serverze pve czy pvp ?
Skylife
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by sovietpl17 » Sun Dec 06, 2015 4:09 pm

[Polish] Witam :), odświeżam temat w takim razie:

Polskojezyczna Gildia EiA poszukuje wszystkich graczy chcacych dolaczyc do wspolnej zabawy na serwerze PVE! Kazdy lvl mile widziany, przekroj ludzi obecnie ksztaltuje sie na poziomie 10-50. Gramy wspolnie dungeony, planujemy ambitniejsze PVE po zebraniu ludzi, wspolne PVP. Dolacz do nas!

in game nicks: Kamasutrus, Terarel, Kelcio
sovietpl17
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by lehutg » Thu Dec 10, 2015 10:06 am

jaka jest pełna nazwa gildi?
lehutg
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by Sharimsejn » Sun Dec 13, 2015 2:34 am

Witam. Czy gildia nadal istnieje? Ilu posiada członków i sorki, że w tym temacie ale są jakieś polskie gildie na realmie PvE horda/ally?
Sharimsejn
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by lehutg » Sun Dec 13, 2015 10:06 am

Tez jestem tym zainteresowany. Z tego co zdażyłem zauważyć to w hordzie istnieje polska gildia Primal Chaos lecz maja jedynie 3-5 aktywnych graczy. W Ally jest gildia AiE i też mają kilku aktywnych graczy. Nie wiem czy jest to związane z tym, że poprostu gra tutaj mało polaków czy z tym, że polscy gracze szukają europejskich gildi
lehutg
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by sovietpl17 » Sun Dec 13, 2015 4:07 pm

Heh no właśnie tutaj EiA się ogłasza :) gramy na serwerze PvE. Nie widziałem innych polskich gildii niestety. Mamy ok 20 ludzi obecnie. Jest sporo polaków w innych gildiach europejskich. Pełnej nazwy gildii nie ma :) śmiejemy się że to Emeryci i Alkoholicy :P jak najbardziej istniejemy i nie poddajemy sie w rekrutacji :)
sovietpl17
Tester
 

Re: Polska gildia ( Polish guild )

by lehutg » Sun Dec 13, 2015 10:03 pm

powiem szczerze ze nazwa EiA nie brzmi przyciągająco dla polaków. Pewnie na serwerze gra owiele więcej naszych rodaków lecz dużo z nich nawet sie nie domysla ze w gildi pod nazwa eia graja jacys polacy i tez dlatego sie do was nie zglaszaja
lehutg
Tester
 

Next

Return to Alliance guilds headquarters