Magyar játékosok.(Hungarian players)

Guilds information & recruitment - For the King !

Re: Magyar játékosok.(Hungarian players)

by Nefaris » Thu Mar 24, 2016 10:36 am

Általában akik a PvE szerveren játszanak, azért jöttek ide, mert egy picit elegük volt abból, hogy a PvP szerveren megmozdulni nem lehet a gankeléstől, ha mégis sikerül egy nyugis időszakot elkapni, akkor pedig mobot nem találsz, mert a másik 6k játékos, aki veled van, már leölte. Problémás a gathering profok húzása is, valamint ahogy olvasgattam, a kínai játékosok elég erősen ellepték a PvP-t.
Itt a PvE szerveren a 10-19-es BG bracket elég gyorsan hív, viszont tele van twinkekkel. A többi bracket eléggé elhagyatott, viszont a 60-as BG-k nagyon gyorsan pörögnek, sok ember pvp-zik mindkét oldalon.
Jelenlegi 42-es szintemen eddig minden(!) instát végig nyomtam és maximum 20 perc volt, amit group kereséssel töltöttem. Csak jót tudok mondani a szerverről. A populáció lassan, de folyamatosan növekszik és ami a legmeglepőbb volt, hogy kulturált emberek játszanak nagyrészt (persze 1-2 retard itt is előfordul).

Jó szórakozást! :)
User avatar
Nefaris
Private
Private
 

Re: Magyar játékosok.(Hungarian players)

by Molroth » Thu Mar 24, 2016 11:01 am

Nefaris wrote:Általában akik a PvE szerveren játszanak, azért jöttek ide, mert egy picit elegük volt abból, hogy a PvP szerveren megmozdulni nem lehet a gankeléstől, ha mégis sikerül egy nyugis időszakot elkapni, akkor pedig mobot nem találsz, mert a másik 6k játékos, aki veled van, már leölte. Problémás a gathering profok húzása is, valamint ahogy olvasgattam, a kínai játékosok elég erősen ellepték a PvP-t.
Itt a PvE szerveren a 10-19-es BG bracket elég gyorsan hív, viszont tele van twinkekkel. A többi bracket eléggé elhagyatott, viszont a 60-as BG-k nagyon gyorsan pörögnek, sok ember pvp-zik mindkét oldalon.
Jelenlegi 42-es szintemen eddig minden(!) instát végig nyomtam és maximum 20 perc volt, amit group kereséssel töltöttem. Csak jót tudok mondani a szerverről. A populáció lassan, de folyamatosan növekszik és ami a legmeglepőbb volt, hogy kulturált emberek játszanak nagyrészt (persze 1-2 retard itt is előfordul).

Jó szórakozást! :)


Ok, meggyőztél! :)
Akkor Balrogh néven majd jelentkezni fogok. :)
Image
User avatar
Molroth
Tester
 

Re: Magyar játékosok.(Hungarian players)

by Nefaris » Fri Mar 25, 2016 8:11 pm

Molroth wrote:
Nefaris wrote:Általában akik a PvE szerveren játszanak, azért jöttek ide, mert egy picit elegük volt abból, hogy a PvP szerveren megmozdulni nem lehet a gankeléstől, ha mégis sikerül egy nyugis időszakot elkapni, akkor pedig mobot nem találsz, mert a másik 6k játékos, aki veled van, már leölte. Problémás a gathering profok húzása is, valamint ahogy olvasgattam, a kínai játékosok elég erősen ellepték a PvP-t.
Itt a PvE szerveren a 10-19-es BG bracket elég gyorsan hív, viszont tele van twinkekkel. A többi bracket eléggé elhagyatott, viszont a 60-as BG-k nagyon gyorsan pörögnek, sok ember pvp-zik mindkét oldalon.
Jelenlegi 42-es szintemen eddig minden(!) instát végig nyomtam és maximum 20 perc volt, amit group kereséssel töltöttem. Csak jót tudok mondani a szerverről. A populáció lassan, de folyamatosan növekszik és ami a legmeglepőbb volt, hogy kulturált emberek játszanak nagyrészt (persze 1-2 retard itt is előfordul).

Jó szórakozást! :)


Ok, meggyőztél! :)
Akkor Balrogh néven majd jelentkezni fogok. :)


Várunk szeretettel!
User avatar
Nefaris
Private
Private
 

Re: Magyar játékosok.(Hungarian players)

by Molroth » Tue Mar 29, 2016 8:47 am

Nefaris wrote:Várunk szeretettel!


Hát, valahogy nem sikerül összefutnunk. :D
Mondjuk elég keveset játszok mostanában sajnos.
Image
User avatar
Molroth
Tester
 

Previous

Return to Alliance guilds headquarters